HER ŞEY MÜMKÜN NOSTALJİK BİR YEŞİLÇAM HİKAYESİ

‘Her Şey Mümkün’ filmi, bugünün Türkiye’sini özlediğiniz Yeşilçam filmleri gibi eğlenceli, sıcak, hızlı ve şaşırtıcı bir senaryoyla anlatıyor. Üstelik Yeşilçam’ın efsane çiftleri gibi yeni bir çift yaratarak: Yetkin Dikinciler ve Azra Akın.

Birbirlerine ikiz kadar benzeyen İstanbul’un en büyük holdinglerinden birinin patronu Selim ile Kasımpaşa’da tesisatçılık yapan İbrahim’in yolları kesişir. Selim’in çapkınlığının ortaya çıkmaması, düzeninin bozulmaması İbrahim’in vereceği karara bağlıdır. İbrahim’in arkadaşı İlyas’ı mafyanın elinden kurtarmak için kabul ettiği teklif, bu iki ayrı dünyada yaşayan onlarca kişinin hayatını ve Türkiye gündemini derinden etkileyecektir. İşin içine aldatılan kadınların rekabeti de girince şenlik başlar. ‘Her Şey Mümkün’; eğlenceli, romantik, heyecanlı her anı sürprizli, hayat gibi dolu dolu bir film.

20 yıldır birlikte başarılı reklamlara, kampanyalara imza atan ekibin ortaya koyduğu ‘Her Şey Mümkün’ filmi, reklamcılığın ritmi, detaycılığı, görsel zenginliği ve senaryosunun şaşırtıcılığıyla dikkati çekiyor. Her karesi güzel, her esprisi özenli, her sahnesi başka bir dünya. Her saniyesi değerli, her anı dolu dolu. ‘Her Şey Mümkün’, sıcaklığı, samimiyeti, masumiyeti ve temiz aşkı özleyen sinema izleyicileri için yeni bir hikaye anlatımı sunuyor. Seyircinin aklına ve zekasına değer veren ‘Her Şey Mümkün’de hiç bir şey göründüğü gibi değil. Bu hikayede herkes için Her Şey Mümkün. Her Şey Mümkün, iki yıl emek verilen, oyuncuların yapıma ortak olduğu, her aşamasında yer aldıkları, karar verdikleri yepyeni bir iş modeli ile oluşturulmuş bir film.

FİLMİN İLKLERİ

Yetkin Dikinciler ilk kez iki karakteri canlandırıyor.
Haldun Dormen sanat hayatı boyunca ilk kez silah tuttu, ilk kez bir mafya babasını oynuyor.
Ünlü modacı Hakan Akkaya, film için podyumlara dönen Azra Akın’a özel kıyafet tasarladı.
Kaan Girgin, ‘Her Şey Mümkün’ için yıllar sonra setlere döndü.
Türkiye’nin en çok dinlenen radyocuları Cem Arslan, Bay J, Hop Dedik Ayhan ve Tamer Gül, ‘Her Şey Mümkün’de buluştu.